Corona update.

Buiten training

Vanaf zondag 28 februari staat het dansrooster in de app en vanaf dan kun je reserveren!

De trainingen worden op het plein gegeven (het oude benzine station) vlakbij Springs.

Kom naar Springs toe en loop gezamenlijk naar het plein toe.

Fitness, duo trainingen en sportlessen

Buiten bieden we fitness, cardio, sportlessen, danslessen en duo trainingen aan. Reserveer je plek in de app.

Mocht je vragen hebben zijn we bereikbaar via onze social media kanalen of mail naar info@springs.nl

OUTDOOR SCHEDULE.

 

Week 19

 

Monday / 10.05.21 / 18:00h

Charlice  (Choreography Class)

Advanced

Monday / 10.05.21 / 19:00h

Valentina  (Choreography Class)

Intermediate

Tuesday / 11.05.21 / 18.00h

Tara (Choreography Class)

Advanced

Wednesday / 12.05.21 / 18:00h

Noenoni (Choreography Class)

Advanced

Thursday / 13.05.21 / 18:00h

Awa (Dancehall Influences)

Start

Friday / 14.05.21 / 18:00h

Alex (Choreography Class)

Start

 


*Classes are held at the square where the old gas station used to be, next to Springs.

*If the weather is too bad, class will be canceled through the app and social media

                              Dansrooster

            (als we weer binnen mogen dansen)

MAANDAG

17.00u - 18.00u
Femme 
(Start)
by Charlice Johannes

18.15u - 19.15u
Choreography Class 
(Advanced)

by Charlice Johannes


19.30u - 20.30u

Choreography Class 
(Advanced)
by Yoav Vaizman

20.45u - 21.45u
Choreography Class 
(Intermediate / Advanced)

by Noenoni Loasana

DONDERDAG

16.00u - 16.45u

Kidz & Junior Breakdance 
(6 t/m 15 jaar)

(Open class)

by Lucas

17.00u - 18.00u
Footwork & Freeze Class 
(Open class)
by Lucas
 

18.15u - 19.15u
Dancehall Influences 

(Start / Intermediate)

by Awa Diallo

 

19.30u - 20.30u

Choreography Class 

(Advanced - Hiphop influences)
by Alex Zomikidane

20.45u - 21.45u

Choreography Class 
(Intermediate / Advanced)
by Tara Salahshor

DINSDAG

18.15u - 19.15u

Choreography Class 

(Start)

by Kyara Djasmadi

19.30u - 20.30u

Choreography Class 

(Start - Hiphop influences)
by Alex Zomikidane

20.45u - 21.45u

Choreography Class 25+ 

(Start)
by Kyara Djasmadi

VRIJDAG

16.30u - 17.30u

Junior Dance Class (11 t/m 15 jaar)

(Start)
by Noenoni Loasana

17.45u - 18.45u

Fundamentals Class 

(Start)
by Noenoni Loasana
 

19.00u - 20.00u

Choreography Class 

(Start)
by Shannen Hommes


 


 

WOENSDAG

16.00u - 16.45u

Kidz Dance Class (6 t/m 10 jaar)
(Start) 

by Fabien / Jada

17.00u - 18.00u
Junior Dance Class (11 t/m 15 jaar)

(Intermediate)
by Charlice Johannes
 

18.15u - 19.15u
Commercial 

(Advanced)

by Charlice Johannes

 

19.30u - 20.30u

Contemporary/Lyrical
(Intermediate)
by Jessica Geerman

20.45u - 21.45u

Choreography Class

(Intermediate  / Advanced)

by Valentina Becker

WEEKEND

 

- Workshops/Masterclasses

- Crew Trainingen

- Zaal verhuur. Neem telefonisch contact op (050 - 318 2333) of kom langs.